Ndërlidhjet

HAGË


Gjykimi i ish presidenti jugosllav Sllobodan Millosheviq, i akuzuar për krime lufte dhe gjenocid në Kosovë, nuk do të mbahet as të martën.
Gjykatësi Richard May tha se Millosheviqi nuk është paraqitur në sallën e gjykatës shkaku i problemeve shëndetësore.
XS
SM
MD
LG