Ndërlidhjet

ATHINË


Policia greke ka zbuluar një sasi armësh, të cilat i përkasin grupit terrorist 17 nëntori.
Ky është zbulimi i dytë brenda një kohe shumë të shkurtër.
Zëdhënësi i policisë tha se armët janë gjetur në një apartament në Athinë dhe ato janë anti tanke dhe granata, të ngjashme me armët e përdoruruar nga kjo organizatë terroriste greke gjatë 27 viteve të aktivitetit të saj.
XS
SM
MD
LG