Ndërlidhjet

SOFIE


Ministri i Mbrojtjes i Turqisë, Sabatin Çakmakoglu, ka deklaruar gjatë një vizite në Sofie, se vendi i tij mbështet kandidaturat e Bullgarisë dhe Rumanisë për anëtarësim në NATO.
XS
SM
MD
LG