Ndërlidhjet

RAMALLAH


Autoriteti Palestinez ka paralajmëruar se aktivitetet ushtarake izraelite i bllokojnë reformat në zonat palestineze.
Në deklaratën e lëshuar, u bëhet thirrje komunitetit ndërkombëtar dhe Këshillit të Sigurimit të Kombeve të Bashkuara, të ndërhyjnë për t’u dhënë fund masave ushtarake izraelite.
XS
SM
MD
LG