Ndërlidhjet

ROMË


Kryeministri i Italisë, Silvio Berluskoni, tha sot se qeveria e tij nuk do të bjerë pre e kercënimeve të Mafias. Komenti i Berluskonit është përgjigja e parë e tij ndaj protestës për kushtet në burgje të rreth 300 anëtarëve dhe bosëve mafiozë.
XS
SM
MD
LG