Ndërlidhjet

TIRANË


Parlamenti i Shqipërisë vazhdon debatin për programin e qeverisë Nano. Kryeministri tha në fjalimin e mbajtur në Parlament se do të veprojë, siç u shpreh, me tolerancë zero ndaj korrupsionit dhe pa mëshirë për trafiqet ilegale.
Partia Demokratike dhe të tjera parti të djathta kanë adresuar vërejtje serioze ndaj programit dhe përbërjes së qeverisë.
XS
SM
MD
LG