Ndërlidhjet

KOLOMBO


Irani do të dërgojë të parën atlete femër, që nga viti 1979, në kampionatin aziatik të atletikës, i cili po zhvillohet në Sri Lanka dhe do të zgjasë 4 ditë.
XS
SM
MD
LG