Ndërlidhjet

BEOGRAD


Shefi i politikës së Jashtëme të Bashkimit Evropian, Javier Solana bisedoi në Beograd me udhëheqien jugosllave, serbe dhe malazeze për shpejtimin e procesit që synon të zëvendësojë Jugosllavinë me një bashkësi të dobët të dy republikave të saj, Serbisë dhe Malit të Zi.
XS
SM
MD
LG