Ndërlidhjet

VLADIKAUKAZ


Presidenti Vladimir Putin deklaroi sotë se forcat e Rusisë kanë shkatërruar infrastrukturën terroriste ndërkombëtare në Çeçeni, por ka shtuar se atje mbesin të pazgjidhura shumë probleme politike dhe sociale.
XS
SM
MD
LG