Ndërlidhjet

JERUZALEM


Nga një shpërthim vetë-vrasës në qytetin Um-el-Fahm në veri të Izraelit, kanë mbetur të vrarë një civil dhe vetë atentatori palestinez- raportojnë burime policore.
Më herët gjatë ditës një tjetër militant palestinez dhe një civil izraelit humbën jetën në dy incidente të veçuara në Bregun Perëndimor.
XS
SM
MD
LG