Ndërlidhjet

KITHNOS/GREQI


Dy qenë sallmorë sotë e kanë sulmuar dhe e kanë mbytur në vend një voglushe 6 vjeçare nga Shqipëria, derisa shetiste me të jatin në ate ishull të Egjeut, njofton policia greke.
Qentë mbanin hallkë në qafë dhe policia po gjurmon për pronarin e tyre.
XS
SM
MD
LG