Ndërlidhjet

SHKUP


Maqedonia është pranuar anëtare e Organizatës Botërore të Tregëtisë pas 8 vite negociatash, njofton ministria e Ekonomisë në Shkup.
Parlamenti i Maqedonisë duhet të ratifikojë dokumentin deri nga marsi i 2003-shit, që përfshinë obligime për hapjen e tregut ndaj mallrave dhe shërbimeve nga jashtë.
XS
SM
MD
LG