Ndërlidhjet

SHKUP


Policia maqedonase ka njoftuar për disa shpërthime në Shkup dhe Tetovë.
Sulmues të panjohur kanë hedhur granatë në veturën e një shqiptari në Shkup, por të plagosur ose viktima nuk ka pasur.
Ndërkaq, në qendër të Tetovës ka shpërthyer një bombë.
XS
SM
MD
LG