Ndërlidhjet

NASHVILL


Qendra kombëtare e Shërbimit Metereologjik në Shtetet e Bashkuara ka njofutar se do të ketë stuhi të reja në lindje të vendit.
Si pasojë e motit të keq së paku 20 persona kanë humbur jetën.
Punonjësit e operacioneve të shpëtimit bëjnë të ditur për dëme të shumta materiale, ndërprerje të energjisë elektrike dhe bllokimin e një numri qendrash banimi apo shtëpish.
XS
SM
MD
LG