Ndërlidhjet

24 të vrarë në Afganistan


Një guvernatorë provincial njoftoi se 24 persona janë vrarë dhe 35 tjerë janë plagosur në një sulm vetëvrasës me bombë afër një xhamie në jugperendim të Afgnaistanit. Ai tha se ka indikacione se mund të ketë qenë më shumë se një sulmues vetëvrasës
XS
SM
MD
LG