Ndërlidhjet

Tadiq: Koshtunica po përhap urrejtje


Presidenti Boris Tadiq ka akuzuar kryeministrin Vojislav Koshtunica se me deklarimet e tij po gënjen dhe përhap urrejtje.
"Është shumë keq që Koshtunica flet të pavërteta për marrëveshjen e stabilizim asoccimit me Bashkimin Evropian, duke mashtruar dhe ndarë popullin në patriotë dhe tradhëtarë" ka thënë Tadiq.
XS
SM
MD
LG