Ndërlidhjet

Tenis: Largohen emrat e mëdhenj


Tre nga emrat më të mëdhenj të tenisit janë larguar nga garat e Lojërave Olimpike. Zvicërani Roger Federer u largua pas humbjes që pësoi nga amerikani James Blake. Venus dhe Serena Williams u mundën nga rusja Dementieva dhe kinezja Li Na.

XS
SM
MD
LG