Ndërlidhjet

Turqi: Sulm vetvrasës


Nga shpërthimi i një automjeti bombë në rajonin turk të Mersinit humbi jetën një person dhe gjashtë të tjerë u plagosën. Viktima, sipas rrjetit televiziv CNN ishte atentatori vetvrasës. Të plagosurit ishin policë. Identiteti i sulmuesit nuk dihet.

XS
SM
MD
LG