Ndërlidhjet

Futboll: Shqipëria – Suedia 0:0


Futbollistët e Shqipërisë dhe ata të Suedisë dolën baras 0:0, në ndeshjen e grupit të parë kualifikues për Kampionatin botëror, që mbahet në vitin 2010.

Takimi i zhvillua në Tiranë.
XS
SM
MD
LG