Ndërlidhjet

3 të plagosur nga aksidenti në Kalimash


Nga rrëshqitja e dheut në tunelin e Kalimashit në autostradën Durrës-Kukës-Morinë janë plagosur rëndë një punëtorë shqiptar dhe dy turk. Në gjendje të rëndë shëndetësore është punëtori shqiptar i cili u transportua me helikopter në spitalin ushtarak të Tiranës.
XS
SM
MD
LG