Ndërlidhjet

Bursat evropiane shënojnë rritje


Bursat evropiane janë mbyllur me rezultate pozitive në ditën e parë të aktivitetit për vitin 2009.

Rritje kanë njohur çmimi i metaleve dhe bankat. Është hapur pozitivisht dhe bursa amerikane.
XS
SM
MD
LG