Ndërlidhjet

Papa në Angola


Dy të rinj kanë humbur jetën si pasojë e problemeve të krijuara me turmën në stadiumin e Luandës, ku do të mbante fjalim Papa Benedikti i XVI-të.

Papa iu drejtua mijëra besimtarëve në kryeqytetin e vendit afrikan dhe shprehu keqardhjen për humbjen e jetëve të dy njerëzve.
XS
SM
MD
LG