Ndërlidhjet

600 mijë veta në varrimin e Patriarkut PavleNë varrimin e Patriarkut serb Pavle kanë marrë pjesë rreth 600 mijë veta, ndërsa tubimi ka kaluar i qetë dhe pa incidente, ka deklaruar drejtori i policisë së Serbisë Milorad Veljoviq.
Patriarku Pavle është varrosur në manastirin e Rakovicës.
XS
SM
MD
LG