Ndërlidhjet

Rasmusen në AfganistanSekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Anders Fog Rasmusen, po qëndron në Afganistan për të ndjekur nga afër përgatitjet e misionit të Aleancës në prag të rritjes së konsiderueshme të trupave.

Rasmusen do të takohet me presidentin Hamid Karzai dhe komandantin e misionit të NATO-s në Afganistan, Steinli MekKristël.
XS
SM
MD
LG