Ndërlidhjet

SHBA: Përfundon drama e pengjeveKa përfunduar drama e pengjeve në një zyrë të vogël postare në shtetin amerikan të Virgjinias.

Policia ka liruar katër pengjet dhe ka marrë në paraburgim një person në karrige invalidi. Nuk dihen ende motivet e pengmarrjes.
XS
SM
MD
LG