Ndërlidhjet

Rama mbledh aleatëtKryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama, ka nisur një takim me drejtuesit e partive opozitare. Takimi vjen pas tryezës së djeshme të organizuar nga presidenti Topi mes kreut të partisë në pushtet, njëherësh kryeministrit Sali Berisha dhe kreut të opozitës Edi Rama.

Rama tha para takimit me aleatët se do të diskutojnë hapat pas bisedimeve të djeshme në presidencë.
XS
SM
MD
LG