Ndërlidhjet

Senatorët Vojinoviç dhe Shahin vizitojnë KosovënSenatorët amerikanë, Xhorxh Vojinoviç dhe Xhin Shahin, vizitojnë nesër Kosovën.

Ambasada e Shteteve të Bashkuara njofton se senatorët amerikanë do të takohen me kryetarët e komunave të Graçanicës, Shtërpcës dhe Ranillugut.
XS
SM
MD
LG