Ndërlidhjet

Aeroporti i Rinasit, pjesërisht në punëFluturimet nga aeroporti ndërkombëtar i Rinasit drejt Prishtinës, Londrës, Budapestit, Vjenës, Mynihut, Frankfurtit dhe Lubljanës janë anuluar, si pasojë e hirit vullkanik nga Islanda.

Gjatë ditës së sotme nga aeroporti “Nënë Tereza” kanë rinisur fluturimet drejt disa aeroporteve të Italisë, Turqisë dhe Greqisë.
XS
SM
MD
LG