Ndërlidhjet

Gjermani: Qentë sulmojnë për vdekje një 3 vjeçarePolicia gjermane njofton se katër qenë kanë sulmuar dhe kanë kafshuar për vdekje një vajzë tre vjeçare. Plagë të rënda ka marrë dhe gjyshja e viktimës, e cila ishte përpjekur të shpëtonte mbesën.

Ngjarja tragjike ka ndodhur në pjesën lindore të Gjermanisë.
XS
SM
MD
LG