Ndërlidhjet

Jemen: Viktima nga sulmi i gabuarNjë këshilltar i provincës dhe dy truprojet e tij janë vrarë rastësisht mbrëmë në sulmin ajror kundër një vendstrehimi të dyshuar të Al Kaidës.

Incidenti bëri që sot të shpërthejë përleshja ndërmjet policisë dhe pjesëtarëve fisnorë.

Një zyrtar tha se tre njerëz e kanë humbur jetën.
XS
SM
MD
LG