Ndërlidhjet

Rusi: Nga shpërthimi në Stavropol, tre të vrarë


Zyrtarët në pjesën jugore të Rusisë thonë se nga shpërthimi i një bombe në qytetin Stavropol, sot janë vrarë së paku tre vetë dhe janë plagosur shtatë të tjerë.

Zyrtarët lokalë thanë se eksplodimi ndodhi në një kafene, afër një qendre sportive.

Lidhur me këtë rast po zhvillohen hetime.
XS
SM
MD
LG