Ndërlidhjet

Kampionati Botëror: Sllovakia – Zelanda e Re 1:1


Në takimin e dytë të grupit F, të Kampionatit Botëror në futboll, që po zhvillohet në Afrikën e Jugut, Sllovakia dhe Zelanda e Re luajtën baras 1:1.

Në orën 16 fillon takimi i parë i grupit G, ndërmjet Bregut të Fildishtë dhe Portugalisë, ndërsa takimi tjetër i këtij grupi, Brazili – Koreja Veriore, zhvillohet në orën 20 e 30 minuta.
XS
SM
MD
LG