Ndërlidhjet

Kampionati Botëror: Takohen Uruguaji – Holanda


Në takimin e parë gjysmëfinal të Kampionatit botëror të futbollit, që po zhvillohet në Afrikën e Jugut, sot luajnë Uruguaji dhe Holanda.

Ndeshja fillon në orën 20 e 30 minuta.

Takimi i dytë gjysmëfinal, Gjermania – Spanja, zhvillohet nesër.
XS
SM
MD
LG