Ndërlidhjet

Tre britanikë dënohen për terrorizëmTre persona janë burgosur pasi janë gjetur fajtorë për organizim sulmesh vetvrasëse në Britani.

Secili është dënuar me nga 20 vite burg. Të tre personat janë arrestuar në vitin 2006 dhe dënimi i tyre erdhi pas tre gjyqeve.
XS
SM
MD
LG