Ndërlidhjet

5000 të arrestuar për baste të paligjshmePolicia në Kinë, Malajzi, Singapor dhe Tajlandë ka arrestuar mbi 5000 njerëz për baste të paligjshme gjatë kupës së botës në futboll, Afrika e Jugut 2010.

Lajmi u bë i ditur nga Interpoli.
XS
SM
MD
LG