Ndërlidhjet

Tadiç: Ende herët për modalitetet e dialogutPresidenti serb, Boris Tadiç do të takohet sot me kreun e Kombeve të Bashkuara Ban ki Mun dhe të enjten me shefen e diplomacisë evropiane, Kethrin Eshton.

Tadiç gjendet në Nju Jork për të marrë pjesë në punimet e Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së.

Duke folur për dialogun e mundshëm me Kosovën, Tadiç tha se është ende herët për të folur për modalitetet.
XS
SM
MD
LG