Ndërlidhjet

Durrës: Vdesin katër fëmijëGjenden të vdekur në shtëpinë e tyre katër fëmijë të moshës 13, 11, 9 dhe 6 vjeçare. Ngjarja tragjike ka ndodhur në fshatin Sukth të Durrësit.

Fëmijët janë gjetur të pajetë nga nëna e tyre. Mendohet se shkak i tragjedisë është asfiksimi i shkaktuar nga tymi i një qiriu të ndezur. Policia po vazhdon hetimin e ngjarjes dhe nuk ka dhënë ende shkaqet e vdekjes së katër fëmijëve, dy djem e dy vajza.
XS
SM
MD
LG