Ndërlidhjet

SHBA mirëpret qasjen në Facebook të sirianëveDepartamenti amerikan i Shtetit ka mirëpritur vendimin e Sirisë që t'i lejojë banorëve të këtij vendi qasje të drejtpërdrejtë në rrjetin social të Facebook-ut dhe në YouTube.

Hyrja direkte në Facebook dhe YouTube ishte ndaluar që në vitin 2007.
XS
SM
MD
LG