Ndërlidhjet

Vazhdojnë protestat në JemenQindra të rinjë kanë marshuar drejt pallatit presidencial në Sana të Jemenit në shenjë proteste ndaj presidentit Ali Abdullah Saleh.

Kjo është dita e katërt e protestave të studentëve kundër rregjimit 32 vjeçar të Salehit.

Gjatë protestave të së hënës në Sana dhe në qytetin e Taezit pati përleshje të dhunshme mes protestuesve dhe mbështetësve të Salehit.
XS
SM
MD
LG