Ndërlidhjet

Libri i Ngushëllimeve në Ambasadën amerikane


Libri i Ngushëllimeve në Ambasadën amerikane
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:32 0:00

Në Ambasadën e Shteteve të Bashkuara në Prishtinë, udhëheqësit politikë dhe qytetarë të shumtë kanë nëshkruar Librin e Ngushëllimeve, me rastin e vrasjes së dy ushtarëve amerikanë në Frankfurt nga Arid Uka.

XS
SM
MD
LG