Ndërlidhjet

Nish: Nëna i hodhi dy fëmijët e saj nga ballkoni në katin e katërt


Nëna 35 vjeçare, me iniciale A. S. i ka shtyrë dy fëmijët e saj nga ballkoni i banesës në katin e katërt, në Nish të Serbisë, me ç’rast djali dyvjeçar ka vdekur në vend, ndërsa vajza pesëvjeçare është në spital në gjendje të rëndë, por nuk është në rrezik për vdekje, kanë njoftuar agjencitë serbe të lajmeve.

Nëna, poashtu, kishte kërcyer nga ballkoni dhe kishte vdekur në vend.

Vajza pesëvjeçare po mjekohet në spitalin e fëmijëve në Nish.
XS
SM
MD
LG