Ndërlidhjet

Ban Ki-mun në Kosovë


Sekretari i përgjitshëm i Kombeve të bashkuara, Ban Ki-mun, ka shprehur shqetësimin e tij për situatën në veri të Kosovës dhe ka kërkuar që kjo çështje të zgjidhet nëpërmjet një dialogu paqësor.

XS
SM
MD
LG