Ndërlidhjet

Përplasen 100 automjete, dy persona të vrarë


Foto ilustruese
Të paktën dy persona kanë humbur jetën dhe mbi 80 të tjerë janë plagosur në një aksident në Teksas të Shteteve të Bashkuara.

Aksidenti ka përfshirë rreth 100 automjete dhe është shkaktuar si pasojë e kushteve të këqija atmosferike.

Dhjetë të plagosur raportohet të jenë në gjendje kritike.

Aksidenti ka ndodhur të enjten pasdite në qytetin e Hjustonit.
XS
SM
MD
LG