Ndërlidhjet

Clinton: Lidershipi ka çmimin e vet


Clinton: Lidershipi ka çmimin e vet
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:09 0:00

Në fjalimin e fundit si sekretare amerikane e shtetit, Hillary Clinton ka thënë se Shtetet e Bashkuara janë “më të fuqishme brenda dhe më të respektuara në botë” sesa në kohën kur ka marrë postin e kryediplomates, katër vjet më parë.

XS
SM
MD
LG