Ndërlidhjet

Video

Protesta në mbështetje të Luginës


Qindra shqiptarë protestuan të premten në Shkup kundër heqjes së lapidarit të UÇPMB-së dhe në mbështetje të shqiptarëve të Luginës së Preshevës.

XS
SM
MD
LG