Ndërlidhjet

Video

Anketa: Pesë vjet të pavarur


Disa të kënaqur, e disa jo, me arritjet e Kosovës në ditëlindjen e pestë të shtetësisë. Qytetarët shprehen për Radion Evropa e Lirë për pritjet e tyre, arritjet, ngecjet dhe dëshirat në këtë jubile.

XS
SM
MD
LG