Ndërlidhjet

Një i vdekur nga stuhia në Misisipi


Misisipi
Misisipi
Një person ka humbur jetën dhe pesë të tjerë janë lënduar nga uragani që ka përfshirë shtetin jugor të SHBA-së, Misisipi.

Stuhia ka shkaktuar ndërprerje të energjisë elektrike dhe dëme në ndërtesa.

Ajo ka përfshirë edhe shtete të tjera, si Alabama, Arkansas dhe Misuri.
XS
SM
MD
LG