Ndërlidhjet

Shpërthim bombe në Pakistan ditën e zgjedhjeve


Shpërthim bombe në Pakistan ditën e zgjedhjeve
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:05 0:00

Pas hapjes së qendrave të votimit nëpër Pakistan, më 11 maj, një shpërthim bombe goditi zyrat e një partie politike në Karaçi, duke vrarë të paktën 10 njerëz dhe duke plagosur dhjetra të tjerë. Sulmi me bombë goditi zyrat e Partisë Kombëtare Awami (ANP) në Karaçi. Video: Reuters

XS
SM
MD
LG