Ndërlidhjet

Përplasje në Kuvend


Përplasje në Kuvend
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:46 0:00

Votimi i mundësua vetëm pasi sigurimi i Kuvendit të Kosovës, detyroi me forcë liderin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtin dhe disa deputetë të kësaj Lëvizjeje, të largohen nga foltorja e Kuvendit dhe nga vendi ku ulet kryetari i Kuvendit dhe nënkryetarët e këtij institucioni.

XS
SM
MD
LG