Ndërlidhjet

Video

Vritet një këshilltar i Mitrovicës Veriore


Këshilltari në Komunën e Mitrovicës Veriore, Dimitrije Janiqijeviq, është vrarë para shtëpisë së tij, në veri të Mitrovicës. Motivi dhe autori i sulmit tash për tash nuk dihen. Vrasja ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme.

XS
SM
MD
LG